ווגה פיננסים

ווגה פיננסים היא אחת מסוכנויות הביטוח, הפנסיה והפיננסים המקצועיות והאיכותיות בישראל, ווגה פיננסים פועלת באמצעות מתכננים פיננסיים בעלי רישיון מטעם משרד האוצר מהשורה הראשונה במשק ומנהלת נכסים פיננסים עבור אלפי לקוחות .
אנו בווגה פיננסים מתמחים בתכנון פנסיוני ופיננסי, ליחידים, עסקים וארגונים באמצעות מפרט שירותים עשיר, מקצועי וייחודי פנים אל פנים!

לווגה פיננסים סוכנים מהשורה הראשונה!

סוכני ווגה פיננסים בעלי התמחות יוצאת דופן בתחום הפנסיה הפיננסים הביטוח והפרישה תכנון פיננסי הוא מקצוע חשוב ומעבר לכך מהווה צורך משמעותי בעידן החדש הדורש התמחויות רבות ומגוונות.

אנו בווגה פיננסים דוגלים בשירות יוצא דופן מתמשך לאורך זמן הנשען על אמון הדדי ומקצוענות ללא פשרות. בשוק משתנה ומתפתח התאמת הצרכים מהווה אבן דרך להצלחה עובדה זו מאפשרת לך להיות בטוח שהשירות והתכנון הפיננסי שאתה מקבל מאתנו הוא הטוב ביותר.

ווגה פיננסים מציעה מגוון רחב של מוצרים פיננסיים ופתרונות חיסכון פנסיוני
המתאימים לסוגים שונים של משקיעים צרכים ולטווחי השקעה שונים

יכולת השקעה
במחקר
0%
מנהלי השקעות
מהשורה הראשונה
0%
מערכות מידע
מתקדמות
0%
ליווי בקרה וניהול
סיכונים מקצועי ומקיף
0%

הלקוח במרכז!

אנו שואפים לבנות אתך תשתית איכותית המבוססות על מקצוענות ונאמנות ללא פשרות על מנת שאתה הלקוח תהפוך להיות חלק בלתי נפרד ממשפחת ווגה פיננסים

הנוסחה להגשמת היעדים והמטרות

שירות אישי יחידני ופרונטלי

אנו בווגה פיננסים נפגשים עם כל לקוח בפגישה אישית ופרטית על מנת לבדוק את צרכיו הפנסיונים והפיננסים בצורה הטובה ביותר.

ניהול הכסף ביעילות הוגנות ושקיפות

אנו בווגה פיננסים עובדים מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות אשר כפופים לרגולציה מחמירה מאוד, ודואגים לתת שקיפות מלאה ללקוח בכל רגע נתון ובכל זמן.

הקפדה על הפרטים הקטנים

אנו בווגה פיננסים עומדים על כך שהפרטיות והדיסקרטיות של הלקוח הינם הדבר החשוב ביותר ולכן, אנחנו מקפידים מאוד בנושא זה.

התאמה לצרכים על ציר הזמן

כל לקוח יש לו צרכים שונים, ונתונים שונים, לכן אנחנו בווגה פיננסים,בכל פגישת הכרות מבצעים התאמת צרכים ללקוח על מנת לאפיין במדויק את מה שמתאים לכל לקוח.

ליווי בקרה באמצעות מספר פגישות מובנות שנקבעות מראש

כל לקוח בווגה פיננסים, לפי גודל התיק אותו הוא מנהל זכאי למספר פגישות שירות בשנה, אשר בפגישות אלה אנחנו מלווים את הלקוח ומבצעים שינויים על מנת להתאים את צרכי הלקוח על ציר הזמן ולפי הצרכים המשתנים.

אנו בווגה מתחייבים לפעול כל העת להעניק חווית שירות ייחודית בטוחה ומקצועית
לטובת ההצלחה שלך ושלנו!