חסכונות והשקעות

חסכונות והשקעות – עולם חדש של אפשרויות

לפי נתוני בנק ישראל שהתפרסמו, שיעור הפיקדונות והמזומנים בתיק הנכסים של הציבור נמצא בשיא של עשור. כ־54% מאחזקותיו של הציבור במישרין – מזומן, פיקדונות, השקעות באג"ח ומניות דרך קרנות נאמנות ומנהלי תיקים וניירות ערך בהחזקה ישירה – נמצאים במזומן בעובר ושב בבנק או בפיקדונות, המניבים כיום ריבית אפסית. היקף התיק הכולל הוא 2 טריליון שקל, כלומר 1.1 טריליון מתוכם הם במזומן ובפיקדונות (39.5% בפיקדונות בבנק ועוד 14.9% במזומן בעו"ש).

מאז 2008 שוררת במשק ריבית אפסית, שגוזרת ריבית מזערית עבור כסף המופקד בעו"ש או אפילו בפיקדונות סגורים בבנק.

שיש לנו כסף האינסטינקט הראשוני שלנו הוא לתת לבנק "לשמור" עליו או לטפל בחיסכון… אך כשבשנים האחרונות אנו בסביבת ריבית אפסית, ישנן אלטרנטיבות עדיפות וטובות יותר, שגם חברות הביטוח מציעות, להשקעות וחיסכון מכל פתרון שבנק או בית השקעות יכולים להציע לנו בתיק השקעות מנוהל

להלן סקירה אודות מוצרים

פוליסת חיסכון והשקעה

מהווה פתרון פיננסי ייחודי ומתקדם, ומציעה שילוב יעיל בין יתרונות תכנית החיסכון הבנקאית, לבין יתרונות קרנות הנאמנות בשוק ההון. פוליסת החיסכון הינה פוליסת ביטוח ללא רכיב ביטוחי, המאפשרת לכם להשקיע את כספכם לכל מטרה, בכל טווח השקעה, באמצעות הפקדות חד פעמיות ו/או הפקדות חודשיות.

פוליסת החיסכון

הינה תכנית גמישה ואטרקטיבית, המעניקה לך את כל היתרונות בניהול חיסכון לטווחי זמן שונים ולכל מטרה, באמצעות למעלה מ10 מסלולי השקעה המאפשרים לך לבחור בדרך ניהול החיסכון המועדפת עליך. במגוון השקעות באפשרותך להפקיד לחיסכון סכום חד-פעמי, סכום חודשי קבוע או שילוב של השניים, לשנות את מסלול ההשקעה מספר פעמים בשנה ללא עלות או קנס ובכך לקבוע את רמת הסיכון המתאימה לך, וכן למשוך את ההשקעה בכל עת, ללא תלות בתחנות יציאה.

יתרונות המוצר

עלויות

דמי הניהול הינם העלות היחידה (ללא עלויות בנקאיות).

נזילות

פוליסת החיסכון ניתנת למשיכה חלקית ו/או מלאה בכל יום עסקים ללא התחייבות לתקופת השקעה וללא קנסות פדיון.

גמישות

ניתן לבחור ולשלב בין הפקדה של סכום חד פעמי לבין סכום חודשי.

מבחר מסלולי השקעה

מבחר מסלולים בעלי מדיניות השקעה שונות ומגוונות, הניתנים לשילוב באותה הפוליסה בהתאם לצרכים בהתאמה מרבית. חלק ממסלולי ההשקעה עומדים תחת פיקוח הלכתי.

מעבר חופשי בין מסלולי השקעה

ללא הגבלה וללא עלות. המעבר אינו נחשב "אירוע מס".

דחיית מס

המס בגין הרווח הריאלי מחושב רק בעת פדיון (בכפוף להסדר התחיקתי. הרווח מוגדר כהכנסה מריבית. האמור מהווה תמצית בלבד של הוראות החוק ואינו מהווה את כל הוראות החוק).

הטבות מס ללקוחות בגיל פרישה

(גיל פרישה - כמשמעותו בחוק גיל פרישה, התשס"ד - 2004. בכפוף להוראות החוק ההטבות ניתנות גם ליחיד שהוא או בן זוגו הגיעו לגיל פרישה ומלאו להם 55 שנים ב-1 בינואר 2003, בכפוף לתקרות הקבועות בחוק ו/או שיקבעו בחוק, ככל שיקבעו).

הכנסה חודשית

ניתן להפקיד סכום חד פעמי לפוליסת החיסכון ומידי חודש יועבר ישירות לחשבון הבנק סכום חודשי קבוע לבחירתך.

מידע אישי

ניתן לעקוב ולבצע שינויים בפוליסה שעל שמך באזור המידע האישי באתר החברה המנהלת

קופת גמל להשקעה

להכניס חיסכון לחברות מנוהל בחשבון בנק של החברה. חיסכון שוטף ד"ר הפקדות מסלול אגרסיבי. גמל להשקעה- פתרון איכותי לטווח קצר בינוני וארוך

אם אתם חוסכים ומחפשים תכנית חיסכון פשוטה יעילה ואיכותית שיכולה להניב תשואה גבוהה יותר מהריבית בבנק ולשמור על כספכם זמין בכל עת – קופת גמל להשקעה היא אלטרנטיבה ראוייה

היתרונות המרכזיים

נזילות

ניתן למשוך את הכסף בכל שלב ובהתראה של כמה ימים בלבד

מגוון מסלולי השקעה עם פוטנציאל תשואה גבוהה

אתם בוחרים את מסלול ההשקעה המתאים לכם.

הפקדה מותאמת אישית

תוכלו להפקיד חודשית, חד פעמית, או לשלב. הבחירה שלכם

הטבות מס

ניתן לממש את הצבירה החל מגיל 60 כקצבה חודשית הפטורה ממס הן על הרווחים והן על הקצבה הנגזרת ממנו

הפקדה לפי תיקון 190

תיקון 190 לפקודת מס הכנסה נועד כדי להפקיד אל קופות הגמל כסף פנוי - מחשבון העו"ש, מהפק"מים ומתיקי ההשקעות. התיקון מאפשר להפקיד כספי חיסכון פרטיים לקופת גמל, ליהנות בתקופת החיסכון מכל היתרונות של קופת גמל רגילה ולמשוך את הכסף אחרי גיל 60, באחת משתי דרכים:

על מנת לבצע בחינה לגבי האפיקים המתאימים עבורך פנה אלינו בהקדם – צוות המומחים בווגה פיננסים 

פנה אלינו עוד היום על מנת להפוך את החובה לחוויה !