פתרונות ביטוח

פתרונות ביטוח – הגנה מקצועית!

אנו בווגה פיננסים נותנים דגש על הכלים העומדים לרשות היחיד בהגנה כנגד סיכונים אשר עלולים להוות מכשול למצב הכלכלי של התא המשפחתי.

כחלק מאסטרטגיה אשר נבנית ונבחנת על ציר הזמן יחד נבנה חבילה מקצועית תואמת צרכי לקוח של הגנות וכיסויים אשר עלולים לשנות את מצב התא המשפחתי באופן קיצוני הן בצד ההכנסות והן בצד ההוצאות.

מתוך מטרה להעשיר את הידע בתחום ותוך כך לבצע התאמה מרבית לתא המשפחתי בהליך שכולו ליווי מתמשך.

כחלק משלב התכנון אנו ננתח עבורך כיסויים קיימים בתא המשפחתי עפ"י "הר הביטוח" האישי שלך

הר הביטוח הוא מנוע חיפוש ואיתור של פוליסות ביטוח (בדיקת כפל ביטוחים) שנוצר על ידי רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון באמצעותו נחתור לקבלת נתונים מקיפים אודות:

מטרת הניתוח:

אנחנו, ב"ווגה פיננסים", מאמינים שדווקא שהכל בסדר, צריך להבטיח את העתיד!!! 
אנו נבחן, ננתח ונרכיב עבורך סל כיסויים מקיף לכל צורך, (בארץ ובחו"ל). עפ"י הכיסויים הקיימים ברשותך ואלו העומדים לרשותך בשוק הביטוח.

מוצרי הביטוח המוצעים באמצעותנו:

ביטוח למקרה מוות – ריסק

ביטוח בו נרכש סכום ביטוח למקרה מוות כתוצאה ממחלה או תאונה הביטוח הינו פיצוי כספי הניתן למוטבים

ביטוח סיעודי

ביטוח לאדם סיעודי הוא הגנה משמעותית למי שאינו יכול לבצע בעצמו חלק מפעולות היום-יום ועל כן נזקק לעזרה ולהשגחה, בין אם באמצעות אשפוז במוסד רפואי ובין אם באמצעות עזרה פרטית בביתו- באמצעות רכישת פוליסת ביטוח מתאימה ניתן לרכוש הגנה שעשויה לוות נטל כלכלי קיצוני על המשפחה

אבדן כושר עבודה

ביטוח המגן מהאפשרות לאבד את יכולתנו לעבוד ולפרנס את משפחתנו בשל תאונה או מחלה. ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח לך תשלום חודשי על מנת להגן על השכר השוטף

ביטוח בריאות – ביטוח רפואי

מסלול ביטוח בריאות פרטי, הכולל את כיסויי הבסיס לניתוחים פרטיים ולטיפולים מחליפי ניתוח, להשתלות ולטיפולים מיוחדים בחו"ל ולתרופות מיוחדות הנ"ל פוליסה אשר מכסה פרמטרים בהם אנו מוגבלים דרך רפואה ציבורית

מחלות קשות

יטוח המעניק פיצוי כספי על עצם גילוי מחלה קשה ללא תלות בעלות של טיפולים. פוליסות אלו מבטיחות כי בעת גילוי מחלה קשה, יועבר אליך או ליקיריך הרשומים כמוטבים בפוליסה שלך סכום ביטוח בגובה שקבעת בעת רכישת הפוליסה.

תאונות אישיות

תאונות עלולות לקרות לכל אחד, בכל זמן ובכל מקום: בבית, בעבודה, בחופשה, על הכביש, בפעילות ספורטיבית ובשעות הפנאי. לעתים רבות, משפחה שלא רכשה ביטוח מתאים, נדרשת להוציא סכומים נכבדים בעקבות תאונה: עבור הציוד הרפואי, הטיפולים, הנסיעות לטיפולים ועוד. בדיוק לשם כך נועד ביטוח תאונות אישיות: להעניק לך סכום כסף מיידי, שיסייע לך להתמודד עם ההוצאות בעקבות התאונה.

כל כיסוי יותאם ללקוח באופן אישי תוך התייחסות למספר פרמטרים:

אנו מאמינים שביטוחים אלו נחוצים  ותפקידנו להבטיח את ההגנה הרחבה ביותר, עפ"י יכולת ורצון הלקוח.
עבור כך הקמנו בווגה פיננסים מחלקה לניהול סיכונים אשר תלווה את הלקוח בכל דילמה ובמקרה חלילה של תביעה לרבות עזרה במימוש זכויות ומתן ייעוץ בהתאם לצורך.

אנו מאחלים לך (ולעצמנו) בריאות ורפואה שלמה עד 120 שנה.
אבל כשזה נוגע למשפחה שלנו ובמיוחד לילדינו, כולנו חייבים לדאוג ולהבטיח את עתידם הכלכלי, על כל צרה שלא תבוא.
בדיקה ביטוחית  היא האחריות שלך כלפי משפחתך. בעלות של כמה עשרות שקלים בחודש תוכל לרכוש כיסוי הולם, ובכך להבטיח את עתידה הכלכלי של משפחתך.

פנה אלינו עוד היום על מנת להפוך את החובה לחוויה !

הטבה משמעותית בגיל השלישי

בתחילת שנת 2012 נכנס לתוקף תיקון לפקודת מס הכנסה אשר מטרתו לעודד חיסכון ולאפשר לבני הגיל השלישי להפקיד סכום חד פעמי לקופת גמל וליהנות מהיתרונות הרבים שלה, תוך שמירה על נזילות מלאה של הכספים המופקדים בקופה, תשלום מס מופחת על רווחים ויכולת משיכת הכספים בצורה קלה, מהירה ונוחה.

אם הגעתם לגיל 60 ואתם זכאים לפנסיה מינמאלית בסך 4,458 ש”ח (נכון לשנת 2015), זו ללא ספק השקעה שכדאי לכם לשקול על פני שאר החלופות

על פי התיקון בני הגיל השלישי יוכלו להשקיע באמצעות הפקדת סכום חד פעמי לקופת גמל וליהנות מהטבות מס משמעותיות, תוך שמירה על נזילות מלאה – כלומר, מדובר בדרך להשקיע בשוק ההון, מבלי לשלם מס

אפשרות למשיכה בצורה הונית, באופן חלקי או מלא מיתרת הכספים בקופה

בכל עת ובכפוף לתנאי המשיכה. (הנזילות קיימת כאמור על כל סכום ההפקדה, למעט קצבה מזכה בסך 34,452 ש"ח)

מיסוי מופחת

מס של 15% על הרווחים הנומינליים (במקום 25% על הרווחים הריאליים כפי שנהוג במכשירי השקעה אחרים). הטבה משמעותית בסביבת אינפלציה נמוכה.

מעבר בין מסלולי השקעה

בקופת גמל לפי תיקון 190 ניתן לעבור בין מגוון רחב של מסלולי השקעה בכל רגע נתון - מכללי למנייתי, ממנייתי לאג"חי וכו. כל זאת ללא עלות וללא תשלום מס.

פיזור נכסים והשקעות

בתיק ניירות ערך בבנק, ההשקעות מוגבלות לנכסים סחירים בבורסה בלבד. בקופת גמל יש אפשרות להשקעה בנכסים לא סחירים בישראל ובחו"ל (הלוואות לא סחירות, נדל"ן מניב, תשתיות, קרנות גידור, קרנות השקעה וכו').

השקעות אלטרנטיביות קופה בניהול אישי IRA

לקוחות המנהלים את כספי קופת הגמל שלהם במסלול IRA יכולים בחלק מבתי ההשקעות להשקיע את כספם במסלולי השקעה אלטרנטיביים, ובכללם הלוואות חברתיות, השקעות בקרנות נדל"ן וכו'.

חיסכון בעלויות ניהול החשבון

העלות השנתית של תיק השקעות בבנק, הכוללת עלויות נלוות כגון דמי שמירת ניירות ערך המשולמים לבנק, דמי ניהול המשולמים לקרנות נאמנות ותשלום בגין מתן הוראות קנייה ומכירה, עשויה להגיע ל2% מיתרת החיסכון בכל שנה! בקופת גמל כל פעילות המסחר מתבצעת בעלויות נמוכות של גוף מוסדי

פתרונות ייחודיים להורשה בין דורית

שמירה על התנאים בקופה בעת מעבר הקופה ליורשים, כך שאלה יוכלו למשוך את הכסף בקופה ללא תשלום מס רווח הון במקרה פטירת העמית לפני גיל 75, ובתשלום מס רווח הון בשיעור 15% מהרווח הנומינאלי, אם מקרה הפטירה חל לאחר גיל 75.

שקיפות והשוואה

התשואות מתפרסמות מדי חודש באתרי משרד האוצר ובמדיה התקשורתית.

מינוף

ניתן לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים יחסית, כנגד קופת הגמל, תוך אפשרות להשקעתה חזרה בקופת הגמל או לכל צורך אחר.

מינוי מוטבים

קופת הגמל מאפשרת לך למנות מוטבים, הכספים יעברו למוטבים במקרה חו"ח של פטירה ללא צורך בהצגת צו ירושה/ צוואה

מהם החסרונות שבהשקעה בקופת גמל על פי תיקון 190?

הכספים אינם נזילים לפני גיל 60, ועד לתחילת קבלת קצבת הפנסיה – לא ניתן למשוך את הכספים לפני הגיעו של החוסך לגיל 60, ולפני שהוכיח שקיבל 3 קצבאות פנסיה.

משיכת הכספים מקופת הגמל כסכום הוני (חד פעמי) תוכל להתבצע רק במידה שיש לחוסך קצבה העולה על הקצבה המזערית.

סכום של 34,452 ש"ח מתוך החיסכון יהיה ניתן למשיכה רק בכפוף לקבלת אישור מרשויות המס, לאחר הגשת טופס 161 ד' בגיל פרישה.ירושה/ צוואה